TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME


Satın almış olduğunuz ürün(ler)i teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde aşağıdaki şartlarda herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz. İşbu iade talep formunu doldurmanız ve iade edeceğiniz ürün(ler)i aşağıda belirtilen anlaşmalı kargo firmamızın SOVITAL İade Kodu ile göndermeniz gereklidir. Kargo şirketine SOVITAL İade Kodunu verdiğiniz takdirde iade adresi bilgisi vermenize gerek kalmayacaktır. Hasarlı yada kusurlu bir ürün iadesi olamaması durumunda kargo ücreti alıcı tarafından karşılanacaktır.

SOVITAL İade Kodunu ve Müşteri Sipariş Numaranızı, ürünlere ait kutunun üzerine kargo yetkilisi tarafından kolayca görünecek, okunacak ve silinmeyecek şekilde belirtmenizi rica ederiz.

Yurtiçi Kargo İade Kodu : 975709919

Anlaşmalı kargo firmaları dışındaki firmalarla yaptığınız gönderilerde ödeme sizin tarafınızdan karşılanmış olmalıdır, aksi halde gönderi teslim alınmayacaktır. Müşterinin ürünü iade etmesi halinde, cayma hakkına ilişkin bildirimin tarafımıza ulaştığı andan itibaren on dört (14) gün içerisinde ürün bedeli iade edilecektir. Kampanya sebebiyle Alıcı’nın kargo bedelini ödemediği durumlarda, kampanya konusu siparişin iptali halinde satıcı, kargo bedelini toplam satış tutarından mahsup edecektir. Kargo bedeli ödenmiş bir ürünün iadesi yapıldığında sadece ürünün fatura üstünde yazan tutarı iade edilecektir; ödenen kargo ücreti ise iade edilmeyecektir. Siparişinizde yer alan orijinal paket, kutu ve ambalajların hasar görmüş olması, size iletilen ürünün eksiksiz olarak gönderilmemiş olması ve siparişinizde yer alan ürünlerin kullanılmış, tekrar satılabilirliği bozulmuş olması, iade gönderisinin kendi özel kutusunda gönderilmemesi hallerinde iade kabul edilmemektedir.

Eğer ürünün faturası kurum adına düzenlenmiş ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.; aksi halde ürün iade alınamamaktadır. İşbu iade formunun da mutlaka doldurulması ve iade faturasıyla birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Tekrar alımlar için kargo paketinden çıkacak tek kullanımlık indirim kodu, iade esnasında kullanılmadan paketin içinde iade edilmek zorundadır. Tek kullanımlık indirim kodları kullanılmış yada iade paketinin içine konmamış iadeler kabul edilmeyecektir. İade durumunda tüm kampanyalı ürünlerin toplu olarak iadesi gerekmektedir. Bir perakende satış noktasından satın alınan SOVITAL Hair Vitamin sadece satın alma yerine fatura ibraz ederek iade edilmelidir. Perakende satış noktasından satın alınan SOVITAL Hair Vitaminin iadesi web sitesi üzerinden yapılamaz. İadeyle ilgili sorularınız için 0850 305 06 66 numaralı SOVITAL Hair Vitamins Müşteri Hizmetleri hattına whatsapp üzerinden yazabilir veya [email protected] adresine e-posta göndermek suretiyle destek alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
WHATSAPP