YENİ NESİL, DOĞAL VE ETİK Doğal bileşenleri sağlığınızı koruyan, iyileştiren, hayatınızı güzelleştiren ürünlere dönüştürmek için profesyonel uzmanlığımızı ve kapsamlı deneyimimizi kullanıyoruz. En son teknolojiler ile üretilen, İsviçre patentli SOVITAL Vitamin ailesi, geleneksel vitaminlere göre çok daha yenilikçi, üstün kalite ve içerikler ile zengin bir vitamin çeşitliliği sunar.
MİSYONUMUZ Misyonumuz insanların, hayvanların ve çevremizin hayatını korumak ve güzelleştirmektir. Vitaminlerimiz, neslimiz ve gelecek nesiller için etik, uzun vadeli bir yaklaşımla insanların sağlığını ve yaşam kalitesini korumayı ve iyileştirmeyi ve güzelleştirmeyi amaçlar.
SOVITAL VİTAMİN AİLESİ SOVITAL Vitamin ailesi, sağlık ve güzellik hedeflerinizi desteklemenize yardımcı olan, her biri özel bir ihtiyaca hizmet eden vitaminlerden oluşur. SOVITAL Vitamin ailesini oluştururken, güzellik ve sağlığa önem veren, dünyanın bir çok yerinden yüzlerce tüketici ile konuştuk ve onların beklentilerini anladık. Beslenme ve güzellik alanında uzman liderler ile üretim kalitesi devrim niteliğinde olan vitaminler geliştirdik.SOVITAL, kullanıcılarının güzellik ve sağlık hedeflerini eşleştirerek yeni nesil vitaminleri formüle eder, hayatı güzelleştirir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
WHATSAPP